arrowUp

Náš team

+420 608 882 224
info@adeladentalcare.cz

Zubní instrumentářka a dentální preventistkaMoje životní cesta mě přivedla k úzké spolupráci se zubaři a dentálními hygienistkami, díky tomu vám společně  poskytujeme komplexní péči a prevenci a vytváříme tak individuální plán péče, který je přizpůsoben vašim potřebám a zdravotnímu stavu.Mým posláním je zajistit, aby vaše ústní zdraví bylo vždy v nejlepším stavu. Snažím se předcházet vzniku zubního kazu, zánětů dásní a dalších problémů, které mohou ovlivnit vaši ústní hygienu a celkové zdraví.Mým hlavním cílem je edukovat a motivovat vás k pravidelné péči o zuby a dásně. Pomáhám vám vybrat správnou techniku čištění zubů, doporučuji vhodné zubní kartáčky a zubní pasty a vysvětluji, jak správně používat dentální nitě a mezizubní kartáčky.Věřím, že prevence je klíčová pro udržení zdravého úsměvu a celkového zdraví. Pracuji s lidmi všech věkových kategorií a ráda bych vám pomohla dosáhnout a udržet vaše ústní zdraví na co nejvyšší úrovni. Jsem tu proto, abych vám pomohla a poskytla vám nejlepší péči o vaše ústní zdraví.

bg
iconAdela Dental Care
Dentální centrum Folimanka
Na Folimance 17
120 00 Praha 2
icon+420 608 882 224
iconinfo@adeladentalcare.cz

Zubní ordinace Adéla Dental Care, s.r.o.

Tak jako zbytek těla, i zuby potřebují pravidelnou péči. A základní pravidlo péče o chrup zní, nepodceňovat pravidelné prohlídky v zubní ordinaci.

Přesvědčte se sami, že návštěva zubaře nemusí představovat nepříjemný zážitek. V Centru zubní medicíny, Adéla Dental Care, s.r.o. se věnujeme každému pacientovi individuálně, s laskavým a ohleduplným přístupem. Nezapomínáme, že lidskost a úsměv na rtech nic nestojí a přesto dokáží divy.