arrowUp

O dentální hygieně

+420 608 882 224
info@adeladentalcare.cz

Úsměv na rtech dokáže prozářit i zamračený den, pozvedne naši náladu a lidem okolo nás sdělí, že jsme pozitivně naladěni. Šetříte úsměvy, protože se stydíte za svůj zkažený dech? Trápí vás zubní povlak, kazy nebo krvácivost dásní? Všechny tyto obtíže mají snadné řešení. Stačí nezanedbávat péči o chrup a dodržovat zásady dentální hygieny.

CO JE DENTÁLNÍ HYGIENA?

Dentální hygiena je, zjednodušeně řečeno obor, věnující se péči o zuby. Pravidelná a správná údržba chrupu účinně předchází bolestem a nemocem v ústní dutině, paradontóze a následné ztrátě zubů. Preventivní program zubní hygieny je nejúčinnějším způsobem péče o zuby.

PROFESIONÁLNÍ ZUBNÍ HYGIENA

Proč si nestačí zuby čistit pouze doma? Proč je důležité navštěvovat profesionální zubní hygienistku, i když máte zdánlivě čisté a zdravé zuby? Protože domácí péče o zuby nikdy nenahradí poctivé profesionální ošetření.

Najděte si minimálně jednou za půl roku čas a navštivte centrum dentální hygieny Adela Dental Care,s.r.o.

Naučíme vás

  • jak správně pečovat o zuby, včetně nácviku čistících technik
  • poradíme s výběrem vhodných čistících pomůcek
  • připravíme vám individuální hygienický program kvalitní a šetrné péče o chrup

Poradenstvím však naše péče o vaše zuby nekončí. Chceme, abyste od nás odcházeli se svěžím dechem a zářivým úsměvem. Proto vám nabízíme komplexní portfolio služeb dentální hygieny:

  • profesionální čištění zubů (profylaxe) – zbavíme vás pigmentových skvrn pitím kávy, koly, čaje či kouřením, odstraníme zubní kámen i nepříjemný zubní povlak
  • speciální péči věnujeme vašim dásním, včetně ošetření krvácivosti dásní
  • vyléčíme paradontózu
  • nalezneme zdroj nepříjemného zápachu z úst a ten účinně odstraníme
  • vaše zuby vybělíme – profesionální bělení zubů je šetrné a s okamžitým efektem
  • váš nový zářivý úsměv vyšperkujeme aplikací zubního šperku Skyce
  • a samozřejmě nezapomínáme ani na vaše děti – dětskou prevenci a péči o zuby provádíme tak, aby se u nás dětem líbilo a příští návštěva zubařského křesla v nich nevyvolávala ani náznak strachu

Přistupujte ke svým zubům zodpovědně a nepodceňujte prevenci. V Adela Dental Care se vašim potřebám věnujeme individuálně a citlivě. V naší ordinaci se nemáte čeho obávat. Stud a strach nechte za dveřmi. Poznejte příjemné tváře našich dentálních hygienistek a nechte jejich šikovné ruce, aby se o váš zářivý úsměv pravidelně staraly. Čím dřív si zarezervujete termín návštěvy, tím dřív budete moci rozdávat zářivé úsměvy na všechny strany.

+
+
bg
iconAdela Dental Care
Dentální centrum Folimanka
Na Folimance 17
120 00 Praha 2
icon+420 608 882 224
iconinfo@adeladentalcare.cz

Zubní ordinace Adéla Dental Care, s.r.o.

Tak jako zbytek těla, i zuby potřebují pravidelnou péči. A základní pravidlo péče o chrup zní, nepodceňovat pravidelné prohlídky v zubní ordinaci.

Přesvědčte se sami, že návštěva zubaře nemusí představovat nepříjemný zážitek. V Centru zubní medicíny, Adéla Dental Care, s.r.o. se věnujeme každému pacientovi individuálně, s laskavým a ohleduplným přístupem. Nezapomínáme, že lidskost a úsměv na rtech nic nestojí a přesto dokáží divy.